wolfy napisał(a):

Zakończył rozgrywki w Izraelu więc powinien wrócić do Wisły i rozpocząć treningi 13.06.
Albo to jest niedopatrzenie Biura Prasowego albo celowe i zamierzone działanie.
Jeżeli to drugie - to musieli się.dogadać w sprawie rozwiązania umowy.