Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#465
Stary 07.06.2022, 10:18
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tu masz z nim wywiad http://www.wielka-wisla.pl/uwazam-ze...em-do-rozwoju/

Chłopak stracił pół rundy wiosennej ale w ostatnim meczu zagrał, więc jest zdrowy.

Poki co 3 juniorów będzie trenować z jedynką, więc kolejni muszą jeszcze pracować

@wolfy Luis to zdecydowanie jedyny ofensywny piłkarz ze starej kadry który zostanie i jednocześnie coś sobą reprezentuje

Bo kto to jeszcze zostanie poza młodzieżą? Cisse? Kontuzjowany Ondrasek? Kuveljic? Fazlagic?

Hugi. Kliment, Skvarka, Manu, Savic, Gio już się z klubem pożegnali (na moje oko).
Juniorom trzeba dać czas.
Co do Twojego pytania: myślę że kilku piłkarzy zostanie, być może Sadlok (chociaż podobno rozmawia z Ruchem) i Ci których niekoniecznie musimy dać za darmo (Colley, Ring). Naszą kadrę najlepiej podsumowuje fakt, że jedynymi piłkarzami których możnaby żałować są Fernandez, Poletanović, może wspomniany Colley i Hanousek (Gio i tak by odszedł, Frydrych zalicza w tym sezonie zjazd, Manu widać że organizm powoli daje za wygraną). Zostawienie Fernandeza to byłaby bardzo dobra wiadomość.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.06.2022 o godz. 10:20.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując