Karherop napisał(a):

Tu masz z nim wywiad http://www.wielka-wisla.pl/uwazam-ze...em-do-rozwoju/
Chłopak stracił pół rundy wiosennej ale w ostatnim meczu zagrał, więc jest zdrowy.
Poki co 3 juniorów będzie trenować z jedynką, więc kolejni muszą jeszcze pracować
@wolfy Luis to zdecydowanie jedyny ofensywny piłkarz ze starej kadry który zostanie i jednocześnie coś sobą reprezentuje
Bo kto to jeszcze zostanie poza młodzieżą? Cisse? Kontuzjowany Ondrasek? Kuveljic? Fazlagic?
Hugi. Kliment, Skvarka, Manu, Savic, Gio już się z klubem pożegnali (na moje oko).
|
Juniorom trzeba dać czas.
Co do Twojego pytania: myślę że kilku piłkarzy zostanie, być może Sadlok (chociaż podobno rozmawia z Ruchem) i Ci których niekoniecznie musimy dać za darmo (Colley, Ring). Naszą kadrę najlepiej podsumowuje fakt, że jedynymi piłkarzami których możnaby żałować są Fernandez, Poletanović, może wspomniany Colley i Hanousek (Gio i tak by odszedł, Frydrych zalicza w tym sezonie zjazd, Manu widać że organizm powoli daje za wygraną). Zostawienie Fernandeza to byłaby bardzo dobra wiadomość.