pi0tr3k94 napisał(a):

|
Łasicki ostatnie dwa lata 6 występów w Pogoni. Podstawowe pytanie przy budowie środka obrony to czy zostaje Colley, frydrycha i sadloka gonić bez żalu.
|
Wraca Mehremić. Razem z Coleyem byłaby fajna para stoperów. Łasicki jako rezerwa i będzie dobrze.