Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23294
Stary 07.06.2022, 09:32
pi0tr3k94 napisał(a):Wyświetl post
Łasicki ostatnie dwa lata 6 występów w Pogoni. Podstawowe pytanie przy budowie środka obrony to czy zostaje Colley, frydrycha i sadloka gonić bez żalu.
Wraca Mehremić. Razem z Coleyem byłaby fajna para stoperów. Łasicki jako rezerwa i będzie dobrze.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując