Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23284
Stary 06.06.2022, 07:04
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Wydaje się logiczne, że w klubie wiedzą więcej na temat zainteresowania poszczególnymi zawodnikami niż dziennikarze-szmaciarze. Mogą rozwiązać kontrakty a mogą zarobić choćby po 150tys. euro za Klimenta, czy Skvarkę, czy Żukowa.
Temu układowi w porównaniu do bandyckiego i wcześniej cupiałowego udało się kilka razy pozbyć, a nawet minimalnie zarobić na niepotrzebnych piłkarzach, ale sorry - w tej sytuacji nie uwierzę, dopóki nie zobaczę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując