Pulpet napisał(a):

|
Wydaje się logiczne, że w klubie wiedzą więcej na temat zainteresowania poszczególnymi zawodnikami niż dziennikarze-szmaciarze. Mogą rozwiązać kontrakty a mogą zarobić choćby po 150tys. euro za Klimenta, czy Skvarkę, czy Żukowa.
|
Temu układowi w porównaniu do bandyckiego i wcześniej cupiałowego udało się kilka razy pozbyć, a nawet minimalnie zarobić na niepotrzebnych piłkarzach, ale sorry - w tej sytuacji nie uwierzę, dopóki nie zobaczę.