Temat
:
Błaszczykowski, Jażdżyński, Królewski - właściciele Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
santiago_1986
Member
Od: 07.2009
Offline
#
2699
05.06.2022, 20:09
bódyń
napisał(a):
Brzmi troche nieprawdopodobnie
https://baltyckifutbol.pl/jak-szwajc...-wisle-krakow/
Ale ban informacyjny do 13 czerwca sie wpisuje w to. I konferencja dopiero w tym dniu
Ja pierdziele co takiego jest w Wiśle, że przyciąga takie indywidua jak drobny cwaniak Mereś, kambodżański książę ze szwedzkim pomagierem, a teraz papuga ruskich mafiosów ... w głowie się nie mieści.
santiago_1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do santiago_1986
Znajdź inne posty napisane przez santiago_1986