Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#452
Stary 05.06.2022, 17:47
Karherop napisał(a):Wyświetl post
No i dobrze, bo Barton powinien już dawno dostać szansę w seniorce, ale popłoch spadkowy w 1 drużynie mu to uniemożliwił.

Mamy tyłu gości na kontraktach że powinni w końcu zacząć z nich korzystać zamiast szukać kwadratowych jaj w Kambodży czy Izraelu. Mam nadzieję że to okno przyniesie nam max 4-5 nowych twarzy spoza klubu.
Moim zdaniem zdecydowanie przesadzasz z optymizmem. Jakby Barton cokolwiek wtedy umiał to już by grał. Co prawda pierwsza liga to poziom niżej, ale mimo wszystko nie wydaje mi się żeby nasi juniorzy mocniej pokazali się w pierwszym składzie. Prędzej już zawodnicy ograni odrobinę w pierwszej lidze i ekstraklasie, jak Sobol, Duda, Starzyński. Ale będzie miał okazję przekonać trenera, po to zdolni juniorzy są włączani na obozie do kadry.

Oczywiście, gdyby jego talent nagle eksplodował sam będę zachwycony.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując