Karherop napisał(a):

No i dobrze, bo Barton powinien już dawno dostać szansę w seniorce, ale popłoch spadkowy w 1 drużynie mu to uniemożliwił.
Mamy tyłu gości na kontraktach że powinni w końcu zacząć z nich korzystać zamiast szukać kwadratowych jaj w Kambodży czy Izraelu. Mam nadzieję że to okno przyniesie nam max 4-5 nowych twarzy spoza klubu.
|
Moim zdaniem zdecydowanie przesadzasz z optymizmem. Jakby Barton cokolwiek wtedy umiał to już by grał. Co prawda pierwsza liga to poziom niżej, ale mimo wszystko nie wydaje mi się żeby nasi juniorzy mocniej pokazali się w pierwszym składzie. Prędzej już zawodnicy ograni odrobinę w pierwszej lidze i ekstraklasie, jak Sobol, Duda, Starzyński. Ale będzie miał okazję przekonać trenera, po to zdolni juniorzy są włączani na obozie do kadry.
Oczywiście, gdyby jego talent nagle eksplodował sam będę zachwycony.