Temat
:
Wisła Kraków w 1 lidze. Kto zostanie,a kto odejdzie?
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
#
448
05.06.2022, 14:45
Arkadiusz.Czerepach
napisał(a):
nie chce rozmywać powyższych ważkich dywagacji , ale wyjaśnia sie pomalui skład na 1 lige
https://gol24.pl/wisla-krakow-wlacza...VnQiq1j2DU_dn4
Co ma włączenie zdolnych juniorów do TRENINGÓW ze składem na pierwszą ligę? Zwłaszcza że robi się to w każdym obozie?
Czy po prostu kompletnie nie rozumiesz co przeczytałeś?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.06.2022 o godz. 14:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
wolfy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolfy
Znajdź inne posty napisane przez wolfy