Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#448
Stary 05.06.2022, 14:45
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
nie chce rozmywać powyższych ważkich dywagacji , ale wyjaśnia sie pomalui skład na 1 lige
https://gol24.pl/wisla-krakow-wlacza...VnQiq1j2DU_dn4
Co ma włączenie zdolnych juniorów do TRENINGÓW ze składem na pierwszą ligę? Zwłaszcza że robi się to w każdym obozie?
Czy po prostu kompletnie nie rozumiesz co przeczytałeś?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.06.2022 o godz. 14:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując