Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27772
Stary 05.06.2022, 06:12
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
To już jest popadanie w skrajności. Spadli, zjebali, wstyd ale chyba nikt nie wymaga żeby ktokolwiek, nawet nasze wielkie legendy z tego powodu się zamknęły w domach i zamiast zresetować łeb, skorzystać z tego, że zarabiają x kasy, z tego, że mają 3 czy 4 tygodnie wolnego między sezonami, to będa siedzieli jak ....y w domu.

Akurat odpoczynek i uspokojenie głowy po takim blamażu w lidze jest równie ważne co urlop dla zwycięzców ligi. Dwie odmienne barwy emocji ale i ci i ci mieli presje i dużą dawkę emocji w tym sezonie.

To tak w teorii. W praktyce to tak jak te nasze kopacze są ....ami cienkimi, tak zostaną nimi...
Ale oni nie maja się zamykać w domach i siedzieć w kapciach przed TV tylko zapierdalac na dodatkowych treningach. No chyba że Puchatek uznał ze na 1 ligę są zajebisci No to OK.

I ja bym wymagał albo by zapierdalali albo wypierdalali.
Odpowiedz cytując