Jaroo1 napisał(a):

To już jest popadanie w skrajności. Spadli, zjebali, wstyd ale chyba nikt nie wymaga żeby ktokolwiek, nawet nasze wielkie legendy z tego powodu się zamknęły w domach i zamiast zresetować łeb, skorzystać z tego, że zarabiają x kasy, z tego, że mają 3 czy 4 tygodnie wolnego między sezonami, to będa siedzieli jak ....y w domu.
Akurat odpoczynek i uspokojenie głowy po takim blamażu w lidze jest równie ważne co urlop dla zwycięzców ligi. Dwie odmienne barwy emocji ale i ci i ci mieli presje i dużą dawkę emocji w tym sezonie.
To tak w teorii. W praktyce to tak jak te nasze kopacze są ....ami cienkimi, tak zostaną nimi...
|
Ale oni nie maja się zamykać w domach i siedzieć w kapciach przed TV tylko zapierdalac na dodatkowych treningach. No chyba że Puchatek uznał ze na 1 ligę są zajebisci No to OK.
I ja bym wymagał albo by zapierdalali albo wypierdalali.