|
Greg25 to Grześ S. Chyba największy klakier - większy od tutejszego Sernika, ale to wszystkich zarządów od wielu lat.
Z zaciekłością bronił Dyzmę i Burdenskiego, Oproiescu, "Gaszkę" Gaszyńskiego i wielu innych, potem z zaciekłością bronił Sarapaty i przestępców, a ostatnie regularnie trójcę świętą.
Zawsze jest wspólny jeden mianownik - zarząd ma rację, a wszyscy dookoła jej nie mają.
|