nero napisał(a):

|
Rozumiem, że jak Wy nie wyrobicie normy albo targetów w pracy to też z tej rozpaczy siedzicie w domu i się samobiczujecie?
|
To już zależy, kim jesteś i co robisz. Jeśli praca to pasja, identyfikujesz się z nią i realizujesz się w niej, to tak. Jeśli przerzucasz paczki na paletach, to pewnie nie.