Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#425
Stary 04.06.2022, 12:38
ReMix napisał(a):Wyświetl post
Myslisz, ze Greg25 to Domagalik?
Nie wiem, może tak, może nie, na pewno jakiś propagandzista klubu. Brzęczek-ok, Sadlok niech zostanie, Drzazga niech przyjdzie, nieszczęsne trio wykłada swoją kasę, a podli kibice pyskują, budowa klubu to proces długotrwały (przez 3,5 roku zbudowano spadek) itp. bajki.
Odpowiedz cytując