ReMix napisał(a):

|
Myslisz, ze Greg25 to Domagalik?
|
Nie wiem, może tak, może nie, na pewno jakiś propagandzista klubu. Brzęczek-ok, Sadlok niech zostanie, Drzazga niech przyjdzie, nieszczęsne trio wykłada swoją kasę, a podli kibice pyskują, budowa klubu to proces długotrwały (przez 3,5 roku zbudowano spadek) itp. bajki.