|
Rozumiem głos krytyczny i sam też jestem krytyczny, ale też wszystko trzeba formułować z umiarem i głową. Jak można domagać się, aby poleciały głowy pośród właścicieli. Chyba że to dosłownie, ale na to jest paragraf.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|