Wyświetl pojedynczy post
Greg25
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#419
Stary 04.06.2022, 08:27
No jeśli to takie proste, to trzeba to po prostu przejąć (oczywiście zwrócić właścicielom kasę wydaną na ratowanie klubu i dodatkową w czasie covid-u). Przypominam, że nijaki Pan Kwiecień wtedy, kiedy Kuba ratował klub, odmówił z powodu zbyt dużego zadłużenia Wisły Kraków i wolał zacząć od zera z Wieczystą! W naszym przypadku, oprócz spłacania długów, są jeszcze potężne koszty utrzymania klubu i nie dostajemy ogromnych dotacji z miasta, jak w przypadku chociażby Sląska Wrocław i niestety to wszystko jest dzisiaj na krawędzi opłacalności! Najłatwiej krytykuje się wszystko patrząc z boku, natomiast nikt z nas do końca nie wie, jak to wygląda od środka, a jakiekolwiek insynuacje o nieprawidłowościach finansowych w dzisiejszej sytuacji są po prostu podłe!
Odpowiedz cytując