KOALIK napisał(a):

Czyli trio wypuszcza informacje do mediów o jakimś zainteresowaniu Wisłą przebierańców, aby zyskać poparcie tak jak kiedyś robiła Sarapata, kiedy robiła teatrzyk na pamiętnej konferencji dotyczącego ,,wrogiego przejęcia" przez Stechert Grouppe.
Jeszcze brakuje hasła: ,,Obronimy Świętą Ziemię. Nie oddamy wrogom. Pomożecie?".
|
Zapomniałeś o romansach z różnym sortymentem bojówkarzy, których zadaniem będzie przywołanie do nogi niepokornych kibiców
Potem zostaną reklamówki, chociaż teraz jakieś mniejsze robią
