|
Hybala, Brzęczek, Gula cała trójka była tragiczna, ostatni poważny trener u nas to był Carillo. A z naszego podwórka pół na pół (jedna dobra runda i jedna tragiczna) to Stolar i Skowronek. Nie dorabiajmy ideologii do zwolnienia tego niemieckiego oszołoma.
|