|
Pytanie czy faktycznie Brzęczek będzie na 100% prowadził drużynę w I lidze. Jeżeli jest coś na rzeczy w kwestii sprzedaży klubu to wcale nie jest przesądzone jego pozostanie. Było od początku wiadomo że Trio nie stać na prowadzenie klubu a fakt spadku jeszcze mocniej pewne rzeczy uwypuklił.
|