Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2682
Stary 02.06.2022, 21:46
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Żeby się nie okazało, że rządy Trio będą wspominane równie "ciepło", co czasy Sarapaty&WSH... Od jednego upadku (finansowego) do drugiego (sportowego). Tyle, że tym razem poza kibicami Wisły już nikt poza tym nie będzie chętny na ratowanie klubu.
W obecnej sytuacji gospodarczej, nawet kibice mogą być niechętni ratować klub po raz enty w przeciągu 4 lat. Zresztą widać to było już 2 emisji obligacji, która została zamknięta kwotą około 3 mln zł po miesiącu. Pierwsza w niecałe 24h. Jest wielce prawdopodobne, że ewentualna emisja kolejnych może wygenerować około 2 mln.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując