Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2681
Stary 02.06.2022, 19:57
Żeby się nie okazało, że rządy Trio będą wspominane równie "ciepło", co czasy Sarapaty&WSH... Od jednego upadku (finansowego) do drugiego (sportowego). Tyle, że tym razem poza kibicami Wisły już nikt poza tym nie będzie chętny na ratowanie klubu.
Odpowiedz cytując