|
Chyba dorabiasz teorię spiskową. A że wpis na instagramie wynikał z tego, że rozmawiano w szatni i poza nią - no na pewno rozmawiano i narzekano, dlatego gra się posypała. Przecież Błaszczykowski nie powiedział w szatni: chłopaki, teraz wtopa za wtopą. Po prostu zrobił z siebie, Boguskiego i Kmiecika ofiarę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|