Karherop napisał(a):

Z czystej ciekawości, jak powinni o tym poinformować w idealnym świecie?
Będziemy mieć konferencje 13 czerwca to się dowiemy więcej. Na razie i tak każde słowa byłyby puste. Niech się ogarna w końcu po spadku.
|
Moim skromnym zdaniem ta konferencja 13 czerwca kompletnie nie służy do tego, żeby coś ogłaszać, tylko żeby ludzie się odczepili do 13 czerwca.