Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#794
Stary 02.06.2022, 09:36
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Z czystej ciekawości, jak powinni o tym poinformować w idealnym świecie?

Będziemy mieć konferencje 13 czerwca to się dowiemy więcej. Na razie i tak każde słowa byłyby puste. Niech się ogarna w końcu po spadku.
Moim skromnym zdaniem ta konferencja 13 czerwca kompletnie nie służy do tego, żeby coś ogłaszać, tylko żeby ludzie się odczepili do 13 czerwca.
Odpowiedz cytując