KOALIK napisał(a):

Nie wykluczałbym festynów, dożynek, odpustów przy udziale kleru i lokalnych pisowskich aparatczyków kaczystanu. Może Zenek Martyniuk dałby gdzieś koncert przed meczem?
.
|
Najnowsze wiadomości. Potwierdzone info telefoniczne. Tusk dostał akceptację mocodawców z Berlina na robienie kampusu w dniach kiedy do danej miejscowości przyjedzie Wisła. Udział zapowiedzieli wszyscy uczestnicy biesiad u Sowy. Będą odczyty Urbana oraz "babci Kasi" . Specjalne słowo zapowiada Lis i Lempart. A na potem koncert Behemota i Skiby. Wszystkich na koniec pobłogosławi "Jurek O."
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!