Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#388
Stary 02.06.2022, 07:49
KOALIK napisał(a):Wyświetl post

Bądźmy poważni. To liga farmerów, rolników.
To się q...a zdziwisz...Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz,ze to liga farmerów ,rolników,na przykładzie Ruchu,ŁkS,Stali,GKS Katowice,Arki,czy takich a"rolników jak Brukbet i Podbeskidzie,które w lidze lub pucharach z nami wygrywali...
Niektórzy to naprawdę patrzą prze pryzmat marki Wisła z lat 2000,a nie przez to,że to obecnie to jedna z najsłabszych drużyn w ekstraklasie i z tym składem to raczej podium w I lidze nie będzie.
Obniżyliśmy loty znacząco i nawiązujemy do wielkich kiedyś marek typu Ruch ,ale na którego nawę tacy kibice Niecieczy mówią ,a co to jest Ruch(pod względem sportowym)?
Jeżeli sobie tego niektórzy nie uświadomią(łącznie z zarządem i cenami karnetów/biletów wynajmem loży Vip) ,to zaliczymy kolejny wp...ol i w 2023 będzie znowu takie zdziwienie jak na koniec tego sezonu

Ps.Reszta zespołów chyba tez by napisał "jedyne co kojarzę to..." iw tym byłaby wymieniana Wisła,ale wśród kilku zespołów.Więcej pokory.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując