Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.06.2022, 06:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Z czystej ciekawości, jak powinni o tym poinformować w idealnym świecie?

Będziemy mieć konferencje 13 czerwca to się dowiemy więcej. Na razie i tak każde słowa byłyby puste. Niech się ogarnąć w końcu po spadku.
Mogę z ciekawości dowiedzieć się czego Ty się spodziewasz po tej konferencji? Bo mam wrażenie, że tam to się dopiero nasłuchamy pustych hasełek.

Pozostanie Brzęczka... na to nawet szkoda strzępić ryja. Ale i tak trener to jest jeden z mniejszych problemów w tym klubie.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując