Karherop napisał(a):

Z czystej ciekawości, jak powinni o tym poinformować w idealnym świecie?
Będziemy mieć konferencje 13 czerwca to się dowiemy więcej. Na razie i tak każde słowa byłyby puste. Niech się ogarnąć w końcu po spadku.
|
Mogę z ciekawości dowiedzieć się czego Ty się spodziewasz po tej konferencji? Bo mam wrażenie, że tam to się dopiero nasłuchamy pustych hasełek.
Pozostanie Brzęczka... na to nawet szkoda strzępić ryja. Ale i tak trener to jest jeden z mniejszych problemów w tym klubie.