|
Nawet niechce mi sie tego komentować
zamiast szukać trenera na głodzie ,ktory chciałby rozwinać sie w Wisle i byc moze wyrobic tym markę to zostawiamy wujka Jurka z 1 zwyciestwem w 15 meczach.
tadamm.....fanfary! bo czeka nas świetlana przyszłosc z Kubusiem i jego wujkiem,zeby tylko szybko nie trzeba bylo 1 ligi ratować,bo Kubusiowi skończy sie rodzina i do Wisły przyjdzie juz tylko Jarząbek Wacław trener 1 kategorii.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.06.2022 o godz. 21:11.
|