|
Kiedy ostatnio mieliśmy trenera, który miał tak kiepski bilans po 14 spotkaniach? Kibicuję od 1996 roku i nie przypominam sobie podobnego dokonania.
Czy gdyby Brzęczek nie był wujkiem Kuby, na pewno przedłużylibyśmy z nim umowę po takich dokonaniach? Czy w ogóle zostałby tutaj zatrudniony? - pytania retoryczne, nie musicie odpowiadać... Widać jak wyciągają wnioski, dalej brną w to samo.
|