Jaroo1 napisał(a):

|
Na flashscore tak samo pokazuje. Wczesniej miał chwilę kontuzję, później poza składem, później wszedł w kilku meczach na parę minut, a później poza skłądem od listopada... Jak my takich ludzi będziemy brać to na pewno awans się uda
|
E tam, może się wreszcie podleczył, roczny urlop w Grecji na poratowanie zdrowia i wraca do nas jak nowo narodzony.