|
Basha to leń i inwalida pod treningi Hyballi. On się nie nadawał do takiej gry i został odpalony. Miewał też dużo lepsze okresy. Ja go ciepło wspominam, bo gdy był zdrowy i w formie to był to bardzo dobry piłkarz.
Tym bardziej w pierwszej lidze. Tylko właśnie. Zdrowy. W formie.
Ktoś się orientuje czy on tam w Grecji sportowo ławkował czy po prostu się rozleciał?
Co do Angulo, to jak przeczytałem niusa to to samo pomyślałem. Tylko, że pewnie jeśli byśmy się o niego starali to konkurowalibyśmy z połową Ekstraklasy.
|