|
Wydaje mi się że "dziennikarze" walą na oślep, stąd najpierw plotki o Makach o potem że "temat się wysypał z winy Wisły". O Bashy jest sens dyskutować jeśli okaże się prawdą, inaczej to będzie kolejny Kluivert albo Gimenez, czyli zmarnowany czas na dywagacje o fakcie czysto medialnym.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|