Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23233
Stary 01.06.2022, 11:40
Wydaje mi się że "dziennikarze" walą na oślep, stąd najpierw plotki o Makach o potem że "temat się wysypał z winy Wisły". O Bashy jest sens dyskutować jeśli okaże się prawdą, inaczej to będzie kolejny Kluivert albo Gimenez, czyli zmarnowany czas na dywagacje o fakcie czysto medialnym.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując