|
Jeśli podpiszą Bashe to widać że po pierwsze nic się nie nauczyli nasi miłościwie nam panujący oraz nadal nie ma pomysłu jak prowadzić politykę transferową.
Jest bardzo duże prawdopodobieństwo że będzie to jeszcze gorszy transfer niż powrót Ondraszka.
|