Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23230
Stary 01.06.2022, 09:15
Jeśli podpiszą Bashe to widać że po pierwsze nic się nie nauczyli nasi miłościwie nam panujący oraz nadal nie ma pomysłu jak prowadzić politykę transferową.
Jest bardzo duże prawdopodobieństwo że będzie to jeszcze gorszy transfer niż powrót Ondraszka.
Odpowiedz cytując