Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23229
Stary 01.06.2022, 07:50
Nie no, ten Basha się pojawił jako plotka dobry tydzień temu i teraz po prostu kolejne portale chcą sobie nabić wyświetleń odgrzewanym kotletem.

Przynajmniej mam taką nadzieję, bo jeśli nie, to wystartujmy od razu od IV ligi z samą naszą młodzieżą i bez trio, bo taka polityka transferowa i tak prędzej czy później nas do tej IV ligi doprowadzi.
Odpowiedz cytując