|
Nie no, ten Basha się pojawił jako plotka dobry tydzień temu i teraz po prostu kolejne portale chcą sobie nabić wyświetleń odgrzewanym kotletem.
Przynajmniej mam taką nadzieję, bo jeśli nie, to wystartujmy od razu od IV ligi z samą naszą młodzieżą i bez trio, bo taka polityka transferowa i tak prędzej czy później nas do tej IV ligi doprowadzi.
|