Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23224
Stary 31.05.2022, 22:58
Swego czasu ceniłem Bashe, ale w obecnej sytuacji to tylko potwierdzenie braku jakiegokolwiek planu zarządu. Jeśli to prawda to nie mamy nikogo nowego/rokującego na oku tylko kręcimy się wokół piłkarzy w zasadzie wypalonych i nie do końca wiadomo czy zdolnych do gry


Odpowiedz cytując