|
Swego czasu ceniłem Bashe, ale w obecnej sytuacji to tylko potwierdzenie braku jakiegokolwiek planu zarządu. Jeśli to prawda to nie mamy nikogo nowego/rokującego na oku tylko kręcimy się wokół piłkarzy w zasadzie wypalonych i nie do końca wiadomo czy zdolnych do gry
|