Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23223
Stary 31.05.2022, 22:26
Z tym Basha to musi być żart. Taki czarny humor po spadku się im włączył. Bo to jest niemożliwe żeby ściągnąć półinwalide tylko po to żeby się leczył u nas. Ostatni raz gość zagrał mecz w 2020 roku. Leci z nami pilot w ogóle ? Jeśli go faktycznie sprowadzą to można zamykać rozważania pod tytułem dokąd zmierzamy. Galopem do II ligi. Rozumiem brak kasy, mało atrakcyjne warunki które możemy przedstawić jako klub.. ale Basha ?!! Przecież to podchodzi pod celowe działanie na szkodę spółki. No to się nie uda.
Odpowiedz cytując