s1mone napisał(a):

Weź pod uwagę, że takie zespoły jak Łęczna czy Nieciecza, które z nami poleciały niedawno awansowały do Ekstraklasy i po tym awansie się jeszcze wzmocniły. Przeceniasz 1 ligę, nie doceniasz ekstraklasy.
To, że Savić nie ma liczb w ekstraklasie nie oznacza, że nie miałby ich ligę niżej. To, że Starzyńskiemu albo Młyńskiemu z reguły brakuje w ESA pół metra / metra przy dryblingu nie oznacza, że to nie wystarczy na 1 ligę.
1 liga jest wymagająca, ale jest zdecydowanie wolniejsza niż ekstraklasa, tam jest więcej czasu na podjęcie decyzji. Próbują tam te braki nadrabiać brutalnością, ale Ekstraklasa też nie jest jakąś techniczną ligą. Masowe rąbanki żadnemu fanatykowi ekstraklasy nie są obce.
Pierwsza liga to nie spacerek, ale to też nie Ekstraklasa.
|
Savić przy jakimkolwiek kontakcie siada na dupie i wyciąga ręce. Nie jest to dobry piłkarz na pierwszą ligę.