|
Powinniśmy jasno sobie określić co robimy dalej, kto będzie potrzebny na teraz, a kto w perspektywie awansu już przyda się w ekstraklasie. Cały plan powinni nakreślić co do każdego nazwiska, później sporządzić listę gdzie mamy braki na ten moment i gdzie będą braki po awansie, które będą wymagać wzmocnień.
Jeśli my teraz nie zaczniemy takiej budowy z myślą o 1-2 sezonach do przodu to jesteśmy w piździe. Już było wszystko robione na teraz, na szybko i efekt taki, że spadliśmy i nie ma żadnego pomysłu, bo nikt się tego nie spodziewał, nie założył, że możemy spaść. Nawet na 6 kolejek do końca było mamienie ludzi i samych siebie, ze teraz będziemy zapierdalać i każdy nasz mecz to będzie finał.
W związku z tym większosć kadry najlepiej byłoby zatrzymać na 1 sezon, kto się realnie sprawdzi w 1 lidze i będzie ją przerastał to może zostać po awansie w ekstraklasie, a resztę wyjebać.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|