Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
ahmad26
Junior Member
Od: 05.2006
Offline
#
23221
31.05.2022, 10:06
Na 1 lige to trzeba brać Agustyna przede wszystkim. Na wiosne nie łapał sie do składu Jagi więc zagrał w 3 lidze i w 6 meczach strzelił 2 bramki. Takich ludzi nam potrzeba.
ahmad26
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ahmad26
Znajdź inne posty napisane przez ahmad26