wislak2214 napisał(a):

|
No dawać tego Lebedyńskiego i Tanżynę ,jeszcze dokoptować tego Mikinicia z Opola i można zawalczyć o powrót
|
Ludzie kvrwa zlitujcie się... Wy chcecie walczyć po Ekstraklasę czy koncertowo s.......ić się do drugiej ligi bez ugrania nawet 20 punktów...