daniel123 napisał(a):

|
Tanzyna w Widzewie był słaby, ostatnio miał kontuzje która wykluczyła go z gry na kilka miesięcy a wiek 33 lata będzie płacił za możliwość gry w Wiśle czy jak? czy to tez rodzina?.,
|
Jeżeli to prawda to nadaje się idealnie. Atmosfera w szatni i na boisku będzie jeszcze lepsza

Brać i się nie zastanawiać
