Wyświetl pojedynczy post
konrad
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2669
Stary 28.05.2022, 21:02
pi0tr3k94 napisał(a):Wyświetl post
Przestańcie już z budowaniem mitu potężnej I ligi, jakie tam są niby solidne zespoły? Przypominam że tą ligę rozjechała miedź z Łobodzińskim na ławce oraz Chucą i Śliwą w pierwszym składzie. Tutaj niepotrzebne są gwiazdy, tylko solidni kopacze i zgrany zespół.
Przypomnę tylko jak Tychy jechały z naszymi wkładami jak z gnojem, aż opadli z sił ok 60 minuty. Podobnie było w Łodzi.

Zakładam, że zmobilizujemy każdego przeciwnika do poziomu życiowej formy.
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
Odpowiedz cytując