pi0tr3k94 napisał(a):

|
Przestańcie już z budowaniem mitu potężnej I ligi, jakie tam są niby solidne zespoły? Przypominam że tą ligę rozjechała miedź z Łobodzińskim na ławce oraz Chucą i Śliwą w pierwszym składzie. Tutaj niepotrzebne są gwiazdy, tylko solidni kopacze i zgrany zespół.
|
Przypomnę tylko jak Tychy jechały z naszymi wkładami jak z gnojem, aż opadli z sił ok 60 minuty. Podobnie było w Łodzi.
Zakładam, że zmobilizujemy każdego przeciwnika do poziomu życiowej formy.