Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2668
Stary 28.05.2022, 20:58
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Ty wolfy jesteś dla mnie i wielu forumowiczów pozostałością z pękniętego komdoma to tak na marginesie.

Nikt nie dopuścił dawno do tego w tym klubie żeby najważniejsze stanowiska obsadzić rodzinką. To że uratował klub 3 lata temu nie ma najmniejszego znaczenia przy tym co zrobił teraz . Spuścił Wisłe że słabiutkiej ligi która z roku na rok jest coraz słabsza! Przypominam że to kibice wpłacali pieniądze na klub i to oni go uratowali bo gdyby upadła Wisła nikt z nas nie zobaczyłby złotówki, a Kubuś pożyczając milion zabezpieczył się wraz z dwoma kolegami w razie niepowodzenia...
To co się działo 3 lata temu ma bezpośrednie przełożenie na to się działo w tym sezonie. To że jesteś zakłamany i udajesz że w trzy lata zniknęły nasze problemy organizacyjne i finansowe tego nie przykryje.

Trio popełnilo błędy, ale udawanie że przejęli wielki klub to żałosne zakłamywanie rzeczywistości.

Sam skłaniam się ku temu że Wisła powinna była upaść wtedy żeby skończyć ten cyrk i zacząć od zera. Choćby po to żeby takie zakłamane żmije jak Ty nie mogły dalej snuć kłamstw o Wielkiej Wiśle którą trio zniszczyło.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.05.2022 o godz. 21:03.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując