markowywislak napisał(a):

|
Nigdy nie myślałem że to powiem ale gardzę Kubą za to co zrobił z naszym klubem. Naprawdę to są jaja żeby taki ....idołek stworzyć z tak wielkiego klubu
|
Chłopie poniosło cię, weź snickersa.
Nie ma czasu na wywiady, jest 30 chłopa szrotu do wyjeb...+ kaleki z wypożyczeń. Mają co robić, dlatego tak cicho.