|
Swoją drogą to obecni własiciele muszą mieć konkretną zagwozdkę. Dopóki w klubie są Błaszczykowscy to nikt sensowny do zarządzania z zewnątrz nie wejdzie. Nawet jeżeli poświęcą symbolicznie głowę Dawida to na jego miejsce wejdzie ktoś kto już jest w układzie lub kolejna legenda. W sprzedaż Wisły w tym momencie nie wierzę.
|