Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2662
Stary 28.05.2022, 19:19
Dwa tygodnie mija i wszyscy szczęśliwi. Nikt nie został ukarany. Nawet jednej pozorowanej dymisji lub zamianki między stanowiskami.

Co wy zrobiliście z Wisłą...

Tu na drugi dzień powinno być jedno wielkie - won z Wisły
Odpowiedz cytując