Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2656
Stary 27.05.2022, 18:10
No jak dalej tak mają podchodzić "jesteśmy Wisła, u nas jest miło i rodzinnie, nic nie wymagamy" to faktycznie lepiej niech dadzą sobie spokój z prowadzeniem klubu, a właściwie to czegokolwiek.

Sprawa na ten sezon musi być dla każdego jasna - awans. Najlepiej z pierwszego miejsca. I każdy (od piłkarzy, trenerów, przez skautów po zarząd i właścicieli) musi dawać z siebie 100%, a nie jak to od kilku lat było "jakoś to będzie".
Odpowiedz cytując