Kac napisał(a):

|
juz sie zaczyna pompowanie balonika... pozniej tylko dostac w leb na inaguracje i witamy w 1 ligowej rzeczywistosci
|
Jakie ....a pompowanie balonika

Maja ....a ogarnąć temat awansu, jak Puchatek zjebał to niech naprawia. Chciał być paziem ze swoją świtą to niech się teraz zastanawia jak to naprawić i uj mnie obchodzi jak.
MAJA WALCZYĆ I SIĘ STARAĆ A JAK NIE TO WYPIERDALAC
I kopacze i sternicy a nie ....a pompowanie ....a czego się pytam

?