Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2654
Stary 27.05.2022, 16:33
Kac napisał(a):Wyświetl post
juz sie zaczyna pompowanie balonika... pozniej tylko dostac w leb na inaguracje i witamy w 1 ligowej rzeczywistosci
Jakie ....a pompowanie balonika Maja ....a ogarnąć temat awansu, jak Puchatek zjebał to niech naprawia. Chciał być paziem ze swoją świtą to niech się teraz zastanawia jak to naprawić i uj mnie obchodzi jak.
MAJA WALCZYĆ I SIĘ STARAĆ A JAK NIE TO WYPIERDALAC
I kopacze i sternicy a nie ....a pompowanie ....a czego się pytam ?
Odpowiedz cytując