Wyświetl pojedynczy post
Bogdan81
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2636
Stary 25.05.2022, 16:06
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie wykluczam ręki Domagalik, która na wulgaryzmach się nie zna hehe Bo mówi się "zjebałem", a nie "zajebałem". Chyba że to jakiś regionalizm?
Tym wątkiem powinien zająć się Szymon Jadczak oraz prokuratura w Poznaniu:

https://www.miejski.pl/slowo-Zajeba%C4%87

Zajebać

Ukraść coś, często używane w szkole kiedy dla żartów kradnie coś.

- Ej Przemek weź coś zajeb.
- No właśnie tak myślałem czy by nie zajebać tego monitora.
Powiązane: Za.......ić
Odpowiedz cytując