czaro napisał(a):

|
Nie wykluczam ręki Domagalik, która na wulgaryzmach się nie zna hehe Bo mówi się "zjebałem", a nie "zajebałem". Chyba że to jakiś regionalizm?
|
Tym wątkiem powinien zająć się Szymon Jadczak oraz prokuratura w Poznaniu:
https://www.miejski.pl/slowo-Zajeba%C4%87
Zajebać
Ukraść coś, często używane w szkole kiedy dla żartów kradnie coś.
- Ej Przemek weź coś zajeb.
- No właśnie tak myślałem czy by nie zajebać tego monitora.
Powiązane: Za.......ić