Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89922
Stary 25.05.2022, 13:51
Ty jesteś za to przepełniony godnością, od lat obrażając każdego, kto ma inne zdanie, podkreślając brak partnerów do rozmowy, a nawet sensu tłumaczenia, jak myśleć, co robić i co mówić. Nie ma to wiele sensu, chyba się zgodzisz.

Jeśli zaś chodzi o temat, zacząłbym od tego, że kategorie "plucia", "wierności" itp. w przypadku klubu piłkarskiego brzmią trochę śmiesznie. A już na pewno są całkiem nietrafione w przypadku uzasadnionej krytyki.

Krytyka jest zaś uzasadniona, ponieważ w klubie zaburzono ład korporacyjny/instytucjonalny. Po pierwsze dlatego, że faktycznie klubem zarządza Jakub Błaszczykowski, a nie powołane do tego organy. Po drugie dlatego, że nawet Jakub Błaszczykowski czasem dostrzega, że czegoś nie wie/nie umie, wówczas powierza pewne sprawy osobom zaufanym.

W tej sytuacji naprawdę nie jest nie do pomyślenia, że Brzęczek brałby udział w negocjacjach z zawodnikiem. Zwłaszcza, że - najwyraźniej bez umocowania formalnego, skoro przynajmniej początkowo w klubie był jeszcze dyrektor sportowy - jego kompetencje wykraczają poza pracę z 1. drużyną.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując