krysztal napisał(a):

|
Za jedno i drugie będzie odpowiadać ta sama osoba...
|
Brzęczek będzie miał co robić, ale sądzę że od tego będą inne osoby w klubie by wyszukiwać i analizować piłkarzy. Jakiś swój stempel da ale odpowiedzialność i tak będzie rozmyta. Bo nawet Brzeczkowi nikt nie da całkowicie wolnej ręki.
Oczywiście jeśli nie będziemy robić transferów na zasadzie " Hej dzwońcie do Bashy bo dobrze nas wspomina i nie ma klubu" albo " ten chłopak dawał radę w Płocku 5 lat temu" bo tak się z reguły kończy wrzucanie zbyt wielu rzeczy jednej osoby, że bierze ludzi z łapanki.