Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89918
Stary 25.05.2022, 09:21
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Za jedno i drugie będzie odpowiadać ta sama osoba...
Brzęczek będzie miał co robić, ale sądzę że od tego będą inne osoby w klubie by wyszukiwać i analizować piłkarzy. Jakiś swój stempel da ale odpowiedzialność i tak będzie rozmyta. Bo nawet Brzeczkowi nikt nie da całkowicie wolnej ręki.

Oczywiście jeśli nie będziemy robić transferów na zasadzie " Hej dzwońcie do Bashy bo dobrze nas wspomina i nie ma klubu" albo " ten chłopak dawał radę w Płocku 5 lat temu" bo tak się z reguły kończy wrzucanie zbyt wielu rzeczy jednej osoby, że bierze ludzi z łapanki.
Odpowiedz cytując