Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89917
Stary 24.05.2022, 18:00
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie idiotami są ci, którzy doprowadzili Wisłę do spadku. A ci jak wiadomo nie zamierzają wypierdalać.

Może jakaś podwyżka dla Dawida i Jurka?

Sociosy pomożecie?

https://m.youtube.com/watch?v=KhlHHyLBFPg

W końcu spaść z Wisłą to jest wielkie osiągnięcie. Łatwiej było wygrać dwa razy ligę niemiecką, zagrać w finale LM. Łatwiej też byłoby wykorzystać karnego w pamiętnym meczu z Portugalią.
Od Socios trzy kroki w bok. A najlepiej na Kałuży idź pogadać.
Odpowiedz cytując