KOALIK napisał(a):

Dla mnie idiotami są ci, którzy doprowadzili Wisłę do spadku. A ci jak wiadomo nie zamierzają wypierdalać.
Może jakaś podwyżka dla Dawida i Jurka?
Sociosy pomożecie?
https://m.youtube.com/watch?v=KhlHHyLBFPg
W końcu spaść z Wisłą to jest wielkie osiągnięcie. Łatwiej było wygrać dwa razy ligę niemiecką, zagrać w finale LM. Łatwiej też byłoby wykorzystać karnego w pamiętnym meczu z Portugalią.
|
Od Socios trzy kroki w bok. A najlepiej na Kałuży idź pogadać.