Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89914
Stary 24.05.2022, 17:00
Dla mnie idiotami są ci, którzy doprowadzili Wisłę do spadku. A ci jak wiadomo nie zamierzają wypierdalać.

Może jakaś podwyżka dla Dawida i Jurka?

Sociosy pomożecie?

https://m.youtube.com/watch?v=KhlHHyLBFPg

W końcu spaść z Wisłą to jest wielkie osiągnięcie. Łatwiej było wygrać dwa razy ligę niemiecką, zagrać w finale LM. Łatwiej też byłoby wykorzystać karnego w pamiętnym meczu z Portugalią.
Odpowiedz cytując