Drozd napisał(a):

Wypadałoby żeby jeszcze powiedział co zajebał i za co przeprasza. Konkretnie, no i jakie będą konsekwencje. Bo to by powiedziało czy rozumie przyczyny.
A kwestia czy poczułem się lepiej jest nieistotna. Ciekawi mnie tylko dlaczego Ty nie oczekiwaleś przeprosin. Od osoby którą decydowała o wszystkim przez ostatnie lata.
|
Oczekiwałem, nie oczekiwałem.Na pewno nie zależało mi na nich na tyle żeby cały tydzień nie pisać nic jak tylko o kajaniu się przepraszaniu i wychodzeniu z nory.Jak nie nastąpią zmiany w polityce głównie sportowej tego klubu to te przeprosiny będą tylko pustymi słowami które połechtały ego kilku osób.