Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2614
Stary 24.05.2022, 14:31
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wypadałoby żeby jeszcze powiedział co zajebał i za co przeprasza. Konkretnie, no i jakie będą konsekwencje. Bo to by powiedziało czy rozumie przyczyny.

A kwestia czy poczułem się lepiej jest nieistotna. Ciekawi mnie tylko dlaczego Ty nie oczekiwaleś przeprosin. Od osoby którą decydowała o wszystkim przez ostatnie lata.
Oczekiwałem, nie oczekiwałem.Na pewno nie zależało mi na nich na tyle żeby cały tydzień nie pisać nic jak tylko o kajaniu się przepraszaniu i wychodzeniu z nory.Jak nie nastąpią zmiany w polityce głównie sportowej tego klubu to te przeprosiny będą tylko pustymi słowami które połechtały ego kilku osób.
Odpowiedz cytując